top of page
28.08 (7).jpg

O MNIE

CZEŚĆ! 

      Nazywam się KarolJestem DJ-em, prezenterem muzycznym i konferansjerem dbającym o to, aby Twoja impreza od początku do końca przebiegała zgodnie z planem. Specjalizuje się w weselach, które prowadzę z pełnym zaangażowaniem. Stawiam na luz, wzajemną integrację i spontaniczną zabawę zachowując wśród tego całego szaleństwa elegancję, dobry gust i kulturalną atmosferę. Nie mam problemu z wyjściem na parkiet do gości, aby wspólnie zatańczyć czy zaaranżować fajną integrację lecz daleko mi do typowego wodzireja wyciągającego gości siłą na parkiet. Unikam tego. Wesela staram się prowadzić nowocześnie, z klasą i bez obciachu. Zawsze znajdę czas na toasty czy "Sto lat" dla Pary Młodej, lecz nie prowadzę w nieskończoność oczepin, biesiad czy tym bardziej żenujących zabaw. Bazuję na przebojach z różnych dekad i gatunków, nie unikam disco polo lecz prowadzę także przyjęcia bez tej muzyki. Gram każdy rodzaj muzyki tanecznej, prezentuję również ulubione utwory jakie Para Młoda ma w "swojej” playliście.

   Jakość... zawsze do tego dążę. Dowodem na to może być sposób prowadzenia przeze mnie wesel: komunikacja, praca z mikrofonem, moje stanowisko pracy, inteligentne oświetlenie, system nagłośnienia oraz starannie wyselekcjonowany, legalny repertuar. Posiadam 12-letnie doświadczenie w prowadzeniu imprez okolicznościowych - wesel, studniówek, eventów firmowych. Umiejętnie dopasowuję się do każdej grupy wiekowej, moim zadaniem jest zaspokojenie wszystkich muzycznych gustów. Oprócz prezentowania muzyki staram się także ją miksować i poprawnie mieszać stylami. 

 

     Zapraszam do działu OFERTA, gdzie szerzej można zapoznać się z moją działalnością. Szczegółowe informacje wysyłam zainteresowanym w pliku .pdf. Życzę miłego pobytu na stronie.

 

Do zobaczenia na imprezach!

Karol Curyło

JAK OCENIAJĄ MNIE MOI KLIENCI?

About
MARTYNA & MATEUSZ

MARTYNA & MATEUSZ

JOASIA & GRZESIEK

JOASIA & GRZESIEK

ESTERA & MARIUSZ

ESTERA & MARIUSZ

NATALIA & JOACHIM

NATALIA & JOACHIM

KASIA & TOMEK

KASIA & TOMEK

DOMINIKA & KAMIL

DOMINIKA & KAMIL

AGNIESZKA & JACEK

AGNIESZKA & JACEK

AGATA & KAROL

AGATA & KAROL

BASIA & ADAM

BASIA & ADAM

NATALIA & MATEUSZ

NATALIA & MATEUSZ

JOASIA & MARCIN

JOASIA & MARCIN

OLA & RAFAŁ

OLA & RAFAŁ

ANIA & MARCIN

ANIA & MARCIN

OFERTA

 

 

 

 

 

WESELE

              Doskonale zdaję sobie sprawę jak trudnym zadaniem jest organizacja przyjęcia weselnego. Sam przez to przechodziłem  Za sukces tego przedsięwzięcia odpowiada wiele czynników. Jeden z nich jest jednak najważniejszy: odpowiednio dobrana muzyka do tańca i profesjonalne prowadzenie. Jako doświadczony DJ weselny prowadzę uroczystość od samego początku (powitanie Młodej Pary, rodziców oraz gości) włączając w to liczne toasty, zabawy integracyjne, konkursy, uzgodnione wcześniej atrakcje, aż do ostatniego tańca i zakończenia przyjęcia.

                Każde zlecenie szczegółowo omawiam z Parą Młodą na wcześniejszym spotkaniu organizacyjnym. W zwyczaju mam także przesyłanie drogą mailową scenariusza wesela wraz z formularzem do wypełnienia i repertuarem. No właśnie... MUZYKA! Zawsze staram się być elastyczny wobec wszelkich wymagań Nowożeńców. Tak też jest z repertuarem muzycznym. Muzykę zawsze dostosowuje do preferencji Pary Młodej, ale chyba najważniejszym wyznacznikiem ukierunkowań muzycznych są goście, którzy bawią się na parkiecie. Zawsze przed weselem staram się zaznajomić z ulubionymi utworami, wykonawcami i stylami moich przyszłych klientów. Jako DJ weselny gram wyłącznie oryginalne, znane przeboje jak również najróżniejsze ich wersje taneczne, dzięki czemu każde pokolenie chętnie zapełni parkiet! Zawsze mam na uwadze zarówno osoby starsze jak i młodsze pokolenie. Bogaty repertuar pozwala mi z sukcesem ustosunkować się do licznych dedykacji podczas Twojej imprezy, co bardzo często jest miłym akcentem. Muzykę prezentuję za pomocą konsolet DJ'skich firmy PIONEER. Używam w tym celu plików mp3 zakupionych w sklepach internetowych i oryginalnych płyt CD. Jestem członkiem klubów dla DJ'ów - DJ PROMOTION i DEEJAY MIX CLUB. 

 

CO OFERUJĘ W RAMACH OFERTY - DJ/KONFERANSJER NA WESELE

Muzykę dopasowaną do preferencji Pary Młodej oraz gości,

Prowadzenie przyjęcia, zabaw integracyjnych i konkursów,

Wysokiej jakości system nagłośnieniowy, inteligentne oświetlenie (głowice ruchome, reflektory PAR LED, belki BAR LED) sterowany technologią DMX, lekki dym sceniczny,

Indywidualne podejście do każdego zlecenia,

Szczegółową współpracę przedweselną, 

Rachunek za usługę.

STUDNIÓWKA

          ...to specyficzna impreza, na której należy dać upust szaleństwom, pamiętając jednocześnie o doniosłym charakterze tego balu. Na studniówkach biorę pod uwagę muzyczne potrzeby zaproszonych gości. Proponowana przeze mnie taneczna mieszanka to przede wszystkim najnowsze polskie przeboje dance i disco, hity radiowe, jak również muzyczna podróż w czasie. Poszalejemy w rytm rock'n'rolla, poczujemy niezapomniane klimaty lat '80, '90, zatańczymy Macarenę, Belgijkę, przeniesiemy się do stolicy karnawału w rytmie Samby de Janeiro. Gdy impreza nabierze rozmachu, zrobi się nieco luźniej i swobodniej na parkiecie rządzić będą również klubowe brzmienia. Co roku dokładam wszelkich starań by Wasza studniówka była solidnie przygotowana i dobrze poprowadzona.

                Bogaty repertuar, profesjonalny sprzęt i nabyte przez lata doświadczenie sprawią, że ta wyjątkowa noc zapadnie w pamięci uczniów i wszystkich zaproszonych gości. Przed podjęciem decyzji w sprawie oprawy muzycznej na balu studniówkowym sprawdźcie koniecznie FILMY PROMOCYJNE w zakładce MEDIA. Jestem otwarty na wszelkie propozycje i sugestie. 

Services

MEDIA

Zapraszam do obejrzenia filmów promocyjnych z wybranych imprez (Wesela, Studniówki). Nagrania odzwierciedlają moją pracę oraz w pełni obrazują klimat panujący na imprezach.

Gallery

KONTAKT

MASZ PYTANIA? CHCESZ ZAREZERWOWAĆ TERMIN? NAPISZ.

      W celu uzyskania szczegółowej oferty i wyceny proszę o podanie w zapytaniu następujących informacji: datę wydarzenia oraz planowane godziny trwania, miejsce i charakter imprezy, orientacyjną liczbę uczestników. 

W przypadku kontaktu mailowego Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności.

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

Contact
"CARLLO-MUSIC" Karol Curyło

NIP: 921-198-61-61

REGON: 361479684

DANE KONTAKTOWE

Mail: karolcurylo@gmail.com

Telefon: + 48 785 954 197

ZOBACZ MÓJ PROFIL NA:
  • Facebook Social Ikona
  • YouTube Ikona społeczna
bottom of page